Ga naar de inhoud
Zegt Elon Musk

Tesla werkt aan kleinere Cybertruck voor Europese markt

Tesla komt op termijn hoogstwaarschijnlijk met een kleinere versie van de elektrische pickuptruck Cybertruck.

Dat zegt Tesla-topman Elon Musk op Twitter in reactie op een vraag. Een volger van Musk vraagt of Tesla met een kleinere versie van de Cybertruck voor Europa komt. "Hoogstwaarschijnlijk uiteindelijk wel", reageert Musk.

Tesla onthulde de elektrische pick-up Cybertruck in november 2019. De bijna 6 meter lange wagen gaat een kleine 40.000 dollar (36.000 euro) kosten. De eerste exemplaren moeten 'eind 2021' van de band rollen.

Al te bestellen

In tegenstelling tot de kleinere Tesla Model Y is de Cybertruck al wel vooruit te bestellen voor Nederlanders. Met zijn 6 meter is de Cybertruck voor Europese begrippen echter erg groot.

Bright blok

Bright is verhuisd naar Bright.nl

Nieuwe artikelen van Bright zijn voortaan te vinden op Bright.nl.

Kijk ook onze video's op YouTube.

En luister onze podcast.

BRIGHT is verhuisd!

Voor alle nieuwe en oude content van Bright,
klik op de link.

Ga naar Bright.nl