FC Groningen is er tegen sc Heerenveen niet in geslaagd de degradatiezorgen enigszins te verlichten. De Friezen wonnen in de Groningse Euroborg met 2-0. Beide doelpunten werden voor rust gemaakt door Sydney van Hooijdonk.
Het duel werd in de slotfase enige tijd onderbroken omdat enkele fans van de thuisclub zich misdroegen. Groningen-verdediger Jetro Willems begaf zich naar de hoek van het stadion waar de problemen zich voordeden en kreeg een klap. Omdat de situatie dreigde te escaleren, moest scheidsrechter Serdar Gözübüyük beide ploegen naar de kleedkamer sturen. Na een klein kwartier werd het duel hervat.
Kort voor de aftrap werd bekend dat FC Emmen-trainer Dick Lukkien volgend seizoen trainer wordt in Groningen. Emmen is concurrent van de Groningers in de strijd tegen degradatie.