Ga naar de inhoud
Voetbal

Al geplaatst Club Brugge gaat nu voor eerste plaats

Club Brugge neemt de laatste twee groepswedstrijden in de Champions League serieus. De Belgische kampioen is na vier speelronden al zeker van een plek in de achtste finales, maar wil zich nu verzekeren van de eerste plaats in de groep.

"Deze Champions League-campagne is geen droom, het is de realiteit", zei trainer Carl Hoefkens dinsdag in zijn vooruitblik op het duel met FC Porto van woensdag. Club Brugge won eerder in Portugal met liefst 4-0. "We moeten nu de honger tonen om door te gaan. Een aantal jongens bij ons heeft nog kans op deelname aan het WK volgende maand, dus zij zullen zich moeten laten zien."

Club Brugge leidt in groep B met 10 punten, gevolgd door FC Porto met 6. Hoefkens: "Ze hebben een speciale manier van spelen en ik houd van hun stijl. Het wordt een zware wedstrijd. Ik verwacht een gretig Porto: ze moeten winnen."

Porto heeft een voorsprong van 2 punten op Atlético Madrid en 3 punten op Bayer Leverkusen.

Bron: ANP