Ga naar de inhoud
Voetbal

Valencia wint mede door eerste treffer Kluivert van Osasuna

Valencia heeft in La Liga de vierde overwinning van het seizoen geboekt. Mede door het eerste doelpunt van Justin Kluivert in La Liga won de club met 2-1 bij Osasuna. Valencia komt door de zege op 13 punten, 6 punten minder dan koploper FC Barcelona en Real Madrid, die dit weekend nog in actie komen.

Kluivert (23) begon voor het eerst in de basis en opende de score in de 28e minuut op aangeven van Edinson Cavani. Mouctar Diakhaby bracht Valencia in de tweede helft op 0-2, maar Osasuna kreeg een grote kans op weer dichterbij te komen via een strafschop. Luis Avila miste echter. Cavani mocht aan de andere kant ook aanleggen vanaf 11 meter. Unai García was vlak daarvoor met rood van het veld gestuurd voor het neerhalen van de doorgebroken Samuel Lino. Cavani schoot echter op de lat.

In de blessuretijd scoorde Darko Brasanac nog voor de thuisploeg, die afgelopen zondag Real Madrid op een gelijkspel had gehouden. Vlak daarvoor was Diakhaby met zijn tweede gele kaart van het veld gestuurd. Bij Osasuna moest ook Rubén Peña nog met rood vertrekken na een tackle.

Bron: ANP