RTL 7 Darts

Toernooicenter Players Championship Finals 2021

26 november 2021 10:24 Aangepast: 28 november 2021 23:48
Beeld © Chris Dean/PDC

Alle informatie over de wedstrijden, het schema, de spelers en de uitzendingen aangaande de Players Champioship Finals 2021 (26-28 november) is hier gemakkelijk te vinden. 

Van 26 tot en met 28 november wordt de veertiende editie van de Players Championship Finals gehouden in Butlin’s Minehead. In Minehead verschijnen elf landgenoten aan de oche, waaronder de nummer drie van de wereld Michael van Gerwen. Daarnaast maken Danny Noppert, Dirk van Duijvenbode, Martijn Kleermaker, Jermaine Wattimena, Jelle Klaasen, Maik Kuivenhoven, Ron Meulenkamp, Kevin Doets, Raymond van Barneveld en Vincent van der Voort hun opwachting tijdens dit toernooi.

 

RTL7 zal uitgebreid verslag doen van de Players Championship Finals. Alle wedstrijden zullen LIVE te zien zijn via Videoland. Alle avondsessies zijn ook live te zien op RTL7. Informatie over de uitzendingen rondom het darts op RTL7 kunt u vinden in de TV-Gids op onze website.

Voor alle laatste nieuwtjes rondom het darts volg je ons op Twitter via @rtl7darts. Meepraten kan ook, maak dan gebruik van #rtl7darts. RTL7 Darts is ook te volgen via Facebook, YouTube en Instagram.

Meer informatie over de geschiedenis van de Players Championship Finals kunt u vinden op de website van RTL7-commentator Jacques Nieuwlaat.

Speelschema

Vrijdag 26 november

Middagsessie – 13:45-18:00 uur

Eerste ronde

Hoofdpodium

Ryan Searle 6-5 Simon Whitlock

Krzysztof Ratajski 6-1 Ron Meulenkamp

Michael Smith 6-3 William Borland

Joe Cullen 5-6 Andy Boulton

Dimitri Van den Bergh 6-3 Madars Razma

James Wade 6-1 Ricky Evans

Nathan Aspinall 6-2 Jeff Smith

Adrian Lewis 6-3 Kim Huybrechts

 

Tweede podium

Scott Mitchell 6-5 Martijn Kleermaker

Ryan Joyce 6-4 Luke Woodhouse

Martin Schindler 6-3 Ian White

Mervyn King 4-6 Darius Labanauskas

Brendan Dolan 6-2 Chas Barstow

Ross Smith 6-2 Rusty-Jake Rodriguez

Danny Noppert 6-2 Rowby-John Rodriguez

Gabriel Clemens 6-5 Steve Beaton

 

Avondsessie – 20:00-00:00 uur

Eerste ronde

Hoofdpodium

Gary Anderson 6-5 Stephen Bunting

Raymond van Barneveld 6-1 Maik Kuivenhoven

Rob Cross 6-2 Jermaine Wattimena

Jose de Sousa 6-4 Devon Petersen

Gerwyn Price 6-3 Jason Lowe

Michael van Gerwen 6-3 Kevin Doets

Peter Wright 6-4 Keane Barry

Jonny Clayton 6-4 Alan Tabern

 

Tweede podium

Vincent van der Voort 6-4 Jelle Klaasen

Daryl Gurney 6-3 Alan Soutar

Damon Heta 6-2 Steve Lennon

Callan Rydz 6-1 Mensur Suljovic

Ryan Meikle 6-5 Dirk van Duijvenbode

Luke Humphries 6-4 Jason Heaver

William O'Connor 6-5 Chris Dobey

Ritchie Edhouse 6-4 Dave Chisnall

 

Zaterdag 27 november

Middagsessie – 13:45-18:00 uur

Tweede ronde

Hoofdpodium

Callan Rydz 5-6 James Wade

Rob Cross 6-4 Nathan Aspinall

Ryan Meikle 2-6 Gary Anderson

Peter Wright 6-5 Adrian Lewis

Michael van Gerwen 6-3 Raymond van Barneveld

Gerwyn Price 6-1 Martin Schindler

Jonny Clayton 6-0 Scott Mitchell

Dimitri Van den Bergh 2-6 Danny Noppert

 

Tweede podium

Andy Boulton 5-6 Vincent van der Voort

Ryan Searle 6-5 Ryan Joyce

Michael Smith 5-6 Daryl Gurney

Brendan Dolan 6-3 Ritchie Edhouse

Damon Heta 6-2 Gabriel Clemens

Ross Smith 5-6 Luke Humphries

William O'Connor 6-4 Krzysztof Ratajski

Jose de Sousa 6-5 Darius Labanauskas

 

Avondsessie – 20:00-00:00 uur

Derde ronde

Hoofdpodium

Peter Wright 10-8 Damon Heta

Michael van Gerwen 10-6 Gary Anderson

Gerwyn Price 8-10 Brendan Dolan

Jonny Clayton 10-9 Luke Humphries

 

Tweede podium

Ryan Searle 10-7 Rob Cross

Daryl Gurney 10-7 James Wade

Jose de Sousa 10-7 William O’Connor

Vincent van der Voort 10-7 Danny Noppert

 

Zondag 28 november

Middagsessie – 13:45-18:00 uur

Kwartfinales

Jose de Sousa 4-10 Brendan Dolan

Daryl Gurney 9-10 Ryan Searle

Peter Wright 10-6 Michael van Gerwen

Jonny Clayton 10-3 Vincent van der Voort

 

Avondsessie – 20:00-00:00 uur

Halve finales

Brendan Dolan 6-11 Ryan Searle

Peter Wright 11-6 Jonny Clayton

 

Finale World Youth Championship

Best of 11 legs

Nathan Rafferty 4-6 Ted Evetts

 

Finale Players Championship Finals

Ryan Searle 10-11 Peter Wright

 

Loting (bracket)

(1) Jose de Sousa v Devon Petersen (64)

(32) Mervyn King v Darius Labanauskas (33)

(16) Chris Dobey v William O'Connor (49)

(17) Krzysztof Ratajski v Ron Meulenkamp (48)

(8) Gerwyn Price v Jason Lowe (57)

(25) Martin Schindler v Ian White (40)

(9) Brendan Dolan v Chas Barstow (56)

(24) Dave Chisnall v Ritchie Edhouse (41)

(4) Michael Smith v William Borland (61)

(29) Daryl Gurney v Alan Soutar (36)

(13) Callan Rydz v Mensur Suljovic (52)

(20) James Wade v Ricky Evans (45)

(5) Ryan Searle v Simon Whitlock (60)

(28) Ryan Joyce v Luke Woodhouse (37)

(12) Rob Cross v Jermaine Wattimena (53)

(21) Nathan Aspinall v Jeff Smith (44)

(2) Peter Wright v Keane Barry (63)

(31) Adrian Lewis v Kim Huybrechts (34)

(15) Damon Heta v Steve Lennon (50)

(18) Gabriel Clemens v Steve Beaton (47)

(7) Michael van Gerwen v Kevin Doets (58)

(26) Raymond van Barneveld v Maik Kuivenhoven (39)

(10) Dirk van Duijvenbode v Ryan Meikle (55)

(23) Stephen Bunting v Gary Anderson (42)

(3) Jonny Clayton v Alan Tabern (62)

(30) Scott Mitchell v Martijn Kleermaker (35)

(14) Ross Smith v Rusty-Jake Rodriguez (51)

(19) Luke Humphries v Jason Heaver (46)

(6) Joe Cullen v Andy Boulton (59)

(27) Vincent van der Voort v Jelle Klaasen (65)

(11) Dimitri Van den Bergh v Madars Razma (54)

(22) Danny Noppert v Rowby-John Rodriguez (43)

 

Format

Eerste ronde b.o. 11 legs

Tweede ronde b.o. 11 legs

Derde ronde b.o. 19 legs

Kwartfinales b.o. 19 legs

Halve finales b.o. 21 legs

Finale b.o. 21 legs

 

Prijzengeld

Winnaar: 100.000 GBP

Runner-up: 50.000 GBP

Halve finalisten: 25.000 GBP

Kwartfinalisten: 15.000 GBP

Laatste 16: 10.000 GBP

Laatste 32: 5.000 GBP

Laatste 64: 2.500 GBP

Totaal: 500.000 GBP

Altijd weten wat er speelt?
Download de gratis RTL Nieuws-app en blijf op de hoogte.

Playstore Appstore