Grand Slam of Darts

Toernooicenter Grand Slam of Darts

07 november 2018 16:50 Aangepast: 16 november 2018 15:59
James Wade Beeld © PDC

De Grand Slam of Darts is van start gegaan. Vind hier alle informatie over het programma.

SPEELSCHEMA GROEPSFASE

  • Zaterdagmiddag 10-11, 14.00 uur
  • Max Hopp 5-3 Josh Payne (E)
  • Gerwyn Price 5-2 Andrew Gilding (F)
  • Dimitri Van den Bergh 5-3 Ryan Searle (H)
  • Stephen Bunting 5-3 Martin Schindler (G)
  • Simon Whitlock 1-5 Glen Durrant (F)
  • Mensur Suljovic 5-1 Scott Mitchell (G)
  • Rob Cross 5-2 Mark McGeeney (H)
  • Peter Wright 5-4 Jim Williams (E)

 

  • Zaterdagavond 10-11, 20.00 uur
  • Keegan Brown 5-4 Mark Webster (C)
  • Jonny Clayton 5-2 Joe Murnan (A)
  • Ian White 5-1 Steve Hine (D)
  • Michael Smith 5-3 Adam Smith-Neale (B)
  • James Wade 5-0 Wesley Harms (C)
  • Raymond van Barneveld 5-3 Krzysztof Ratajski (B)
  • Gary Anderson 5-2 Michael Unterbuchner (D)
  • Michael van Gerwen 5-1 Gary Robson (A)
  • Zondagmiddag 11-11, 13.45 uur
  • Ryan Searle 3-5 Mark McGeeney (H)
  • Josh Payne 5-2 Jim Williams (E)
  • Martin Schindler 1-5 Scott Mitchell (G)
  • Simon Whitlock 5-2 Andrew Gilding (F)
  • Mensur Suljovic 3-5 Stephen Bunting (G)
  • Rob Cross 5-4 Dimitri Van den Bergh (H)
  • Gerwyn Price 5-4 Glen Durrant (F)
  • Peter Wright 5-2 Max Hopp (E)

 

  • Zondagavond 11-11, 20.00 uur
  • Steve Hine 2-5 Michael Unterbuchner (D)
  • Joe Murnan 4-5 Gary Robson (A)
  • Mark Webster 3-5 Wesley Harms (C)
  • Raymond van Barneveld 5-4 Adam Smith-Neale (B)
  • James Wade 5-3 Keegan Brown (C)
  • Michael Smith 5-4 Krzysztof Ratajski (B)
  • Michael van Gerwen 4-5 Jonny Clayton (A)
  • Gary Anderson 5-1 Ian White (D)

 

  • Maandagavond 12-11, 20.00 uur
  • Rob Cross 5-2 Ryan Searle (H)
  • Andrew Gilding 5-4 Glen Durrant (F)
  • Simon Whitlock 5-4 Gerwyn Price (F)
  • Mensur Suljovic 4-5 Martin Schindler (G)
  • Stephen Bunting 5-1 Scott Mitchell (G)
  • Max Hopp 4-5 Jim Williams (E)
  • Peter Wright 5-4 Josh Payne (E)
  • Dimitri Van den Bergh v Mark McGeeney (H)

 

  • Dinsdagavond 13-11, 20.00 uur
  • James Wade 5-1 Mark Webster (C)
  • Gary Anderson 5-1 Steve Hine (D)
  • Ian White 3-5 Michael Unterbuchner (D)
  • Keegan Brown 4-5 Wesley Harms (C)
  • Michael van Gerwen 5-1 Joe Murnan (A)
  • Jonny Clayton 5-3 Gary Robson (A)
  • Krzysztof Ratajski 5-1 Adam Smith-Neale (B)
  • Michael Smith 5-0 Raymond van Barneveld (B)

 

  • Woensdagavond 14-11, 20.00 uur
  • Stephen Bunting 6-10 Dimitri van den Bergh
  • Gerwyn Price 10-5 Josh Payne
  • Rob Cross 7-10 Mensur Suljovic
  • Peter Wright 6-10 Simon Whitlock

 

  • Donderdagavond 15-11, 20.00 uur
  • Jonny Clayton 10-3 Krzysztof Ratajski
  • Michael Smith 8-10 Michael van Gerwen
  • James Wade 6-10 Michael Unterbuchner
  • Gary Anderson 10-2 Wesley Harms

 

  • Vrijdagavond 16-11, 20.00 uur (kwartfinales)
  • Dimitri Van den Bergh v Mensur Suljovic
  • Simon Whitlock v Gerwyn Price

 

  • Zaterdagavond 17-11, 20.00 uur (kwartfinales)
  • Jonny Clayton - Michael van Gerwen
  • Michael Unterbuchner - Gary Anderson

 

  • Zondagmiddag 18-11, 14.00 uur (halve finales)
  • Zondagavond 18-11, 20.30 uur (finale
`