Ga naar de inhoud
Met 70 km/u

Politieagent honderden meters meegesleept door aangehouden automobilist

Het gehavende uniform van de meegesleepte agent. Beeld © Politie Basisteam Zaanstreek

Een politieagent in Zaandam lijkt aan de dood ontsnapt toen hij gisteravond honderden meters werd meegesleept door een automobilist die wegreed nadat hij aan de kant was gezet. De politie wilde hem aanhouden omdat hij zich mogelijk schuldig had gemaakt aan identiteitsfraude.

"De verdachte stapte snel in zijn auto en reed weg terwijl de collega hem nog met beide handen vast had", schrijft de politie van het Basisteam Zaanstreek op Facebook.

In het gezicht geslagen

De agent zou meer dan 300 meter zijn voortgesleept terwijl de automobilist een snelheid bereikte van 70 kilometer per uur. Intussen sloeg de bestuurder de agent 'meerdere malen in het gezicht', schrijft de politie.

"De collega is uiteindelijk losgekomen en heeft blauwe plekken, schaafwonden en een kapot uniform aan het incident overgehouden", zegt de politie. De verdachte bestuurder is doorgereden. De recherche onderzoekt de zaak.

Agent
Lees ook:
Agent meegesleurd aan auto na controle, bestuurder aangehouden