Ga naar de inhoud
Nederland

Jezus is een Marokkaan

In 2015 krijgen de Passiespelen in Tegelen voor het eerst in de lange geschiedenis een hoofdrolspeler van Marokkaanse afkomst. Het lijden en sterven van Jezus wordt tijdens de spelen in 2015 vertolkt door de 33-jarige Abbie Chalgoum uit Venlo.

In 2015 krijgen de Passiespelen in Tegelen voor het eerst in de lange geschiedenis een hoofdrolspeler van Marokkaanse afkomst. Het lijden en sterven van Jezus wordt tijdens de spelen in 2015 vertolkt door de 33-jarige Abbie Chalgoum uit Venlo.

Chalgoum is een 'BV'er', een Bekende Venlonaar. Hij was enkele jaren geleden prins carnaval in een van de wijken.
  
De Passiespelen zijn een theaterspektakel met tientallen amateurspelers over het lijden en de dood van Jezus. De spelen worden om de vijf jaar opgevoerd in een openluchttheater in Tegelen. De spelen beginnen in 2015 op 10 mei. Er zijn dan in totaal 25 voorstellingen.

Bron: RTL Nieuws/ANP