Ga naar de inhoud
Royalty

Harry en Meghan doen donatie om vrouwen in nood te helpen

Harry en Meghan Beeld © Getty Images

Prins Harry (38) en zijn vrouw Meghan (41) gaan met hun organisatie Archewell vrouwen in nood helpen. Het koppel doneert samen met een andere organisatie 1 miljoen dollar aan beurzen om vrouwen te helpen.

"Door 1 miljoen dollar te schenken aan vrouwen in nood, hopen we niet alleen steun te bieden waar die het meest wordt gewaardeerd, maar willen we ook jonge volwassenen de kans geven om op jonge leeftijd te ervaren hoe het voelt om iets te doen voor een ander"

Jongeren tussen de 14 en 18 jaar kunnen een vrouw die 'ze heeft geïnspireerd en die problemen heeft getrotseerd' aandragen. De vrouwen kunnen een beurs van 1000 dollar krijgen.

Meghan:
Lees ook:
Meghan: 'Aziatische vrouwen vaak niet goed afgebeeld in films'

"Door 1 miljoen dollar te schenken aan vrouwen in nood hopen we niet alleen steun te bieden waar die het meest wordt gewaardeerd, maar willen we ook jonge volwassenen de kans geven om op jonge leeftijd te ervaren hoe het voelt om iets te doen voor een ander", zegt Meghan in het persbericht over de aankondiging van het project.

Meghan
Lees ook:
Meghan laat Queen Elizabeth links liggen in podcast