Ga naar de inhoud
Entertainment

Take That komt met nieuw album en tournee

Take That Beeld © ANP

Take That komt dit jaar weer met een nieuw album. De band - die nu nog maar bestaat uit drie leden - maakte vrijdag bekend dat de plaat de naam 'This Life' krijgt en op 24 november moet verschijnen. Ook bracht de band al een eerste nummer van de plaat uit, getiteld 'Windows'.

"We kunnen niet wachten tot jullie het horen"

Op sociale media laat de groep weten dat het nieuwe album volgende week in de voorverkoop gaat. "Het was zo'n genot om dit album te maken en we kunnen niet wachten tot jullie het horen en wij een aantal liedjes live spelen".

Documentaire
Lees ook:
Documentaire over Take That vanaf woensdag te zien

Gary Barlow, Howard Donald en Mark Owen kondigden ook een nieuwe tour aan. De mannen geven in 2024 een reeks optredens in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Zanger Olly Murs zal de band tijdens de shows vergezellen.