Ga naar de inhoud
Entertainment

Toespraak Zelensky voelde als uitvaart voor Victoria Koblenko

Victoria Koblenko Beeld © ANP

Victoria Koblenko (42) heeft donderdag de toespraak van de Oekraïense president Volodymyr Zelensky (45) bijgewoond tijdens het World Forum in Den Haag. De actrice, die Oekraïense roots heeft, vond het 'overweldigend' om erbij te zijn.

"Ik zag een bijzonder vermoeide, uitgeputte man binnenkomen"

"Ik zag een bijzonder vermoeide, uitgeputte man binnenkomen", vertelde Victoria donderdagavond in de talkshow Op1. "Het voelde toch een beetje als een uitvaart."

Victoria
Lees ook:
Victoria Koblenko prijst veerkracht Oekraïners, jaar na start oorlog

De actrice had het naar eigen zeggen onderschat om de toespraak live bij te wonen. "Want als je een toespraak ziet op tv of je ziet later de highlights dan is het anders dan dat je die energie ook echt voelt. Ja, dat was overweldigend."

Victoria
Lees ook:
Victoria Koblenko en Evgeniy Levchenko halen ton op voor Oekraïne

Victoria en haar vriend Jevgeni Levtsjenko, die ook van Oekraïense komaf is, hebben zich sinds de oorlog in Oekraïne op verschillende manieren ingezet voor het land. Zo organiseerden ze onder meer een benefiet.

Zoon (5) Victoria Koblenko voelt angst voor oorlog: 'Hij bouwt schuilkelders van kussens'

04:05