Ga naar de inhoud
Entertainment

Martin Rombouts kan door succes Slimste Mens niet meer normaal over straat

Martin Rombouts in De Slimste Mens Beeld © KRO-NCRV/De Slimste Mens

Dichter Martin Rombouts (30) kan sinds hij heeft meegedaan aan 'De Slimste Mens' niet meer in zijn woonplaats Utrecht over straat lopen. Dat vertelt de finalist in het NPO Radio 1-programma 'Kunststof'.

"Mensen pakken je bij de arm en zeggen: ben jij van televisie?"

De dichter doet nu soms zijn grote koptelefoon op om niet gestoord te worden. "Mensen pakken je bij de arm en zeggen: ben jij van televisie? We kijken elke avond! Dat is heel gek, ik was gewoon dichter!"

"Ik moest witte sokken hebben en ik dacht: ik loop even naar de Weekday", vertelde Martin. "Maar ik kan niet meer door Hoog Catherijne lopen zonder dat mensen mij herkennen. Ik weet niet per se of ik dat fijn vind."

Bridget
Lees ook:
Bridget Maasland maakt opwachting in nieuw seizoen De Slimste Mens

Martin heeft van de redactie van het programma wel de waarschuwing gehad dat het druk zou kunnen worden, als hij langer in het programma zou zitten. "Maar ik had niet verwacht dat de postbode zou aanbellen met de vraag: is dit voor dé Martin Rombouts van De Slimste Mens? Ze schreef zelf ook gedichten, vertelde ze."

Manuel
Lees ook:
Manuel Venderbos werd 'helemaal gek' van voorbereiden De Slimste Mens