Ga naar de inhoud
Entertainment

Nieuw personage luidt aandoenlijk liefdesverhaal in in GTST

GTST Tyeppe Troost Jesse Beeld © RTL/screenshot GTST 26 januari

Het is een komen en gaan van personages in 'Goede Tijden, Slechte Tijden'. Kijkers zien vanavond op RTL 4 dat naast Thijs Boermans (26) nóg een knappe kop de cast komt versterken. Acteur Tyeppe Troost gaat als verpleegkundige Jesse een aandoenlijke verhaallijn tegemoet.

Eerder deze week zien kijkers hoe Demi (Noa Zwan) door een auto-ongeluk in het ziekenhuis belandt. Ze houdt er onder meer een gescheurde milt aan over en moet een aantal dagen in het ziekenhuis blijven. Dat is geen straf als de knappe verpleegkundige Jesse plotseling aan haar bed staat.

Demi is onder de indruk van knappe verpleegkundige

00:53
Verhaallijnen
Bekijk ook:
Verhaallijnen GTST steeds heftiger en realistischer: ‘Gaat over het leven van ons allemaal’

Noa deelt eerder deze week al foto's met het nieuwe castlid. Wordt dit de eerste serieuze liefde van haar zachtaardige personage Demi? Dan heeft ze Jesse wel nog groot nieuws te brengen. Demi is tienermoeder van zoon Tom, die ze uit haar onenightstand met Marwan (Hassan Slaby) kreeg. 

GTST is van maandag tot en met donderdag te zien op RTL 4 en vooruit te kijken bij Videoland.

Thijs
Bekijk ook:
Thijs Boermans moet nog 'even wennen' aan rol in GTST
Bron: RTL Boulevard
Meer over