Ga naar de inhoud
Entertainment

Identiteit S10 gevormd door Ramses Shaffy: 'Ben ermee opgegroeid'

S10 Beeld © ANP

De identiteit van S10 (21) is gevormd door de zanger Ramses Shaffy, vertelt de zangeres maandag bij de talkshow 'Jinek'. "Ik ben ermee opgegroeid."

"Ik denk dat we allemaal wel iemand uit onze jeugd hebben die ons vormt"

"Ik denk dat we allemaal wel iemand uit onze jeugd hebben die ons vormt", zegt Stien den Hollander, zoals S10 eigenlijk heet. Haar lievelingslied is 'De Oude Man', vertelt de voormalige songfestivalzangeres. Ze heeft het gevoel alsof het lied over haar gaat.

S10
Kijk ook:
S10 gestopt met datingapp voor bekendheden: 'Ik zou het niet per se aanraden'

In de uitzending van Jinek zei Beau van Erven Dorens, die de presentatie van Eva Jinek tijdelijk overneemt omdat zij het coronavirus heeft, dat ook hij groot fan is van Ramses. De presentator vertelde dat hij vroeger een bandje had met muziek van Ramses Shaffy wat hij luisterde met 'een meisje'. "Als ze dan niet huilde, dan kon het ook niets worden." Zelf moest Beau 'altijd huilen om hem'.

S10
Kijk ook:
S10 wil gloednieuw album met schone lei beginnen: ‘Een nieuwe Stien’

S10 had stress met maken nieuw album na Songfestivalsucces

02:11