Ga naar de inhoud
Entertainment

Dit is de (onverwachte) favoriete film van Matthijs van Nieuwkerk

Beeld © ANP

Matthijs van Nieuwkerk (61) is fan van de kerstfilm 'Love Actually' (2003). De presentator noemt de Britse romcom zelfs 'een van de allerbeste films' die hij ooit heeft gezien.

"Eigenlijk moet ik gewoon eerlijk zijn"

Mocht Matthijs 'met een pistool' op zijn hoofd worden gevraagd naar zijn favoriete film dan zou hij Love Actually noemen. "Natuurlijk hoor je dan eigenlijk Coppola en Fellini te noemen en dat begrijp ik ook, want daar heb ik ook met plezier naar gekeken", zei hij in de talkshow HLF8 waar aan tafel werd gesproken over de beste kerstfilms.

Matthijs
lees ook:
Matthijs van Nieuwkerk schor na bezoeken Snollebollekes-show

Love Actually is de film die de presentator het meest heeft gezien en ook deze kerst weer aanzet omdat hij hem 'genadeloos goed' vindt. "De cast en die Hugh Grant die de trap afkomt als prime minister en zo kan ik wel doorgaan", aldus Matthijs. "Eigenlijk moet ik gewoon eerlijk zijn en vind ik dit wel een van de allerbeste films."