Ga naar de inhoud
Entertainment

Tygo Gernandt en Najib Amhali toegevoegd aan Bon Bini Holland 3

Tygo Gernandt en Najib Amhali Beeld © ANP

Tygo Gernandt (47) en Najib Amhali (50) hebben een rol in 'Bon Bini Holland 3'. De makers van de film van en met komiek Jandino Asporaat (40) maakten donderdag ook bekend dat Rico Verhoeven (32) en Roué Verveer (48) te zien zijn in de comedy.

Het nieuwe deel in de succesvolle reeks over zwendelaar Robertico (Jandino) is met ingang van 9 december te zien. De film werd opgenomen in New York, op Curaçao en in Duitsland en Nederland.

Jandino
Lees ook:
Jandino valt in de prijzen bij uitreiking Gouden Kalveren

De drie vorige delen in de Bon Bini-reeks behoorden tot de best bezochte bioscooptitels van de afgelopen jaren. De grappenmaker won voor alle drie de films ook een Gouden Kalf van het Publiek, een prijs waarvoor het publiek kan stemmen. Er zijn tot nu toe twee 'officiële' Bon Bini-films over Robertico verschenen en een spin-off, Judeska in da House, over het luidruchtige personage tante Judeska.

Judeska is terug in eerste hilarische trailer nieuwe Bon Bini-film

02:10
Programma
Lees ook:
Programma Jandino uitgeroepen tot slechtste tv-show