Kim-Lian van der Meij (40) had een grote angst te overwinnen tijdens haar deelname aan 'Fort Boyard' een paar jaar terug. Het is namelijk haar grootste nachtmerrie dat ze verdrinkt en dat heeft alles te maken met een voorval uit haar jeugd. Ze vertelt erover in 'Veronica Superguide'.
"Alleen moesten we toen voor een opdracht onder het fort door zwemmen"
Kim-Lian blikt terug op haar deelname aan Fort Boyard in het blad. "Heel gaaf, want ik was er als tiener al fan van. Alleen moesten we toen voor een opdracht onder het fort door zwemmen."

De actrice vertelt dat het haar nachtmerrie is om te verdrinken. "Een jeugdtraumaatje: als kind ben ik ooit naar de bodem gezonken. Ik was al paars aangelopen toen ze me eruit visten."
Ze wist haar angst voor het programma te overwinnen. "Dat ik de handdoek niet in de ring heb gegooid bij die opdracht, vind ik nog steeds stoer.”

Binnenkort is Kim-Lian te zien in het nieuwe seizoen van Wie is de Mol?. Afgelopen weekend werden de deelnemers onthuld.