Entertainment

Paul McCartney deelt nooit eerder vertoonde foto's en songteksten

24 februari 2021 18:51 Aangepast: 24 februari 2021 19:26
Paul McCartney Beeld © ANP

Goed nieuws voor fans van The Beatles en Paul McCartney (78). De zanger komt binnenkort met een eigen boek, waarin hij nooit eerder vertoonde foto's, brieven en songteksten deelt.

"Ik heb nooit een dagboek bijgehouden. Wat ik wel heb, zijn mijn liedjes. Die dienen ook als een soort dagboek"

In het boek staan zo'n 154 liedjes op alfabetische volgorde. Die komen uit zijn jeugd, uit zijn tijd met The Beatles en Wings, maar ook uit recente jaren. Bij de nummers schrijft hij verhalen over zijn leven en het muziek maken.

Miniatuurvoorbeeld
Lees ook:

Paul McCartney duikt per ongeluk op in TikTok-video van fan

Het boek heet The Lyrics en komt in november uit. "Iedereen vroeg er steeds naar, maar het was nooit het goede moment hiervoor", aldus McCartney in de aankondiging. "Ik heb nooit een dagboek bijgehouden. Wat ik wel heb, zijn mijn liedjes. Die dienen ook als een soort dagboek."

Miniatuurvoorbeeld
Lees ook:

Tientallen items van The Beatles vanaf donderdag geveild

ANP/RTL Boulevard

Altijd weten wat er speelt?
Download de gratis RTL Nieuws-app en blijf op de hoogte.

Playstore Appstore