Entertainment

Geen geheim meer: er komt een derde seizoen van Big Little Lies

28 oktober 2020 16:28 Aangepast: 28 oktober 2020 17:05
Big Little Lies Beeld © Pacific Standard/HBO

Kijkers staat tóch nog een derde seizoen van 'Big Little Lies' te wachten. Nicole Kidman (53), één van de hoofdrolspeelsters, heeft bevestigd dat een nieuwe reeks in de maak is.

"Onze groep van vrouwen wil het allemaal doen"

Auteur Liana Moriarty is volgens de actrice bezig met een nieuw verhaal. "Onze groep van vrouwen wil het allemaal doen. Het is meer dat de ideeën nog een vaste vorm moeten krijgen", vertelde Nicole in de Jam Nation-podcast van iHeart Radio.

Vorige maand zei de actrice al dat zij en haar collega's Reese Witherspoon, Zoë Kravitz, Laura Dern en Shailene Woodley graag nog een seizoen zouden maken van de geprezen HBO-serie. "We willen allemaal heel graag weer met elkaar samenwerken."

Miniatuurvoorbeeld
Lees ook:

Zó ziet de dochter van Nicole Kidman en Tom Cruise er nu uit

Big Little Lies is gebaseerd op het gelijknamige boek van Moriarty. Het eerste seizoen uit 2017 omvatte het volledige verhaal van het boek. Vanwege het succes werd Liane gevraagd een nieuw verhaal te pennen voor een tweede reeks, die vorig jaar werd uitgezonden. De serie won verschillende prijzen, zoals meerdere Emmy's en Golden Globes.

Miniatuurvoorbeeld
Ook leuk:

Reese Witherspoon in tranen om Legally Blonde-reünie

Altijd weten wat er speelt?
Download de gratis RTL Nieuws-app en blijf op de hoogte.

Playstore Appstore