Entertainment

Sander van Kris Kross Amsterdam wordt voor derde keer vader

16 september 2020 14:42 Aangepast: 16 september 2020 15:16
Beeld © ANP

Twee leden van dj-trio Kris Kross Amsterdam zitten binnenkort in de luiers. Naast Yuki Kempees is er ook bij Sander Huisman een baby op komst. "Ik word nog een keer vader, ik heb al twee zoons en ik krijg nu een dochter", vertelde het neefje van Henny Huisman woensdagochtend in de show van Koen Hansen op '100% NL'.

"We zijn nog nooit zo efficiënt geweest binnen onze groep"

Sander onthulde daarnaast nog iets bijzonders. "En het allerleukste - dat hebben we eigenlijk nog aan niemand verteld - Yuki wordt ook vader van een dochter, en we zijn op dezelfde dag uitgerekend. Allebei op 4 februari."

Miniatuurvoorbeeld
Lees ook:

Kris Kross dj-Yuki Kempees en blogger Lizzy krijgen meisje

Ook Yuki vindt het bijzonder dat ze allebei op dezelfde datum een dochter verwachten. "We lopen precies hetzelfde pad af, we zijn nog nooit zo efficiënt geweest binnen onze groep."

Altijd weten wat er speelt?
Download de gratis RTL Nieuws-app en blijf op de hoogte.

Playstore Appstore