Ga naar de inhoud
Entertainment

Nieuw seizoen Een Huis Vol toont grote gezinnen in quarantaine

Beeld © ANP

Het gloednieuwe seizoen van ‘Een Huis Vol’ staat op het punt van beginnen. Ditmaal volgen we de gezinnen ten tijde van de coronacrisis en dat betekent dus ook in thuisisolatie. Hoe kun je in een druk huishouden bijvoorbeeld zorgen voor goed thuisonderwijs?

In de nieuwe afleveringen volgen we de gezinnen uit het vorige seizoen en zien we ook twee families uit eerdere reeksen. Zo volgen we de familie Buddenbruck die sinds een jaar in Duitsland woont, waar de maatregelen nog strenger zijn. Zo mogen de gezinsleden niet naar een speeltuin gaan of een wandeling maken.

Papa
Lees ook:
Papa Jay uit Een Huis Vol weer gelukkig in de liefde

Ook zien we hoe het nu met de familie Quaedackers gaat. Vorig jaar overleed vader Michel en nu staat Nadine er ineens alleen voor. Samen met haar twaalf kinderen moet ze het zien te redden tijdens deze crisis en dat is niet altijd even makkelijk.

Een Huis Vol is vanaf 6 juli om 19:00 uur op NPO 1 te zien.

Een
Lees ook:
Een Huis Vol keert terug met nieuwe gezinnen

Zó gaan de familie uit Een Huis Vol om met de coronamaatregelen

01:28
Bron: RTL Boulevard
Meer over