Ook bouwbedrijf doet mee aan de Tetris Challenge

De politie, brandweer, ambulance, landmacht, reddingsbrigade en de handhaving deden het al: de Tetris Challenge. Op de grond liggen naast de werkauto met de hele uitrusting uitgestald in een vierkant. Ook bouwbedrijf Dura Vermeer doet mee en laat zien wat ze allemaal in de bus hebben liggen.
Het begon allemaal met een Zwitsers politieteam dat een foto plaatste van de gehele uitrusting van de agenten.

Hulpdiensten delen massaal (liggend op de grond) hun uitrusting
Daarna volgde al snel de brandweer en als een lopend vuurtje verspreidde de challenge zich over Europa. In Nederland doet inmiddels zo'n beetje elke hulpdienst ook mee.
Bouwbedrijf
En nu sluit Dura Vermeer Hengelo zich ook aan. De inhoud van de werkbus van het bouwbedrijf ligt netjes in een vierkant op de grond uitgestald. Het geeft een mooi inkijkje in het gereedschap van de bouwvakkers.
Boodschappenbezorger Picnic sluit zich ook aan bij de challenge.
Net als KNGF geleidehonden.
Ook aan het rijtje toegevoegd: broadcastingbedrijf United.