Sparen, beleggen of een alternatief?
Elke week praten Janneke Willemse, Durk Veenstra en Jim Tehupuring je bij over de belangrijkste ontwikkelingen rondom het Beursspel. Vandaag alles over obligaties. Want heeft het nog wel zin om een obligatie te kopen met nul procent rente?
Zoals elke week staan Janneke Willemse en Jim Tehupuring in de studio en praten ze je bij over het Beursspel. Wie staat er momenteel bovenaan? En heeft Jim nog een goede tip om de winst te pakken?
Vanaf Beursplein 5 doet ook Durk Veenstra weer mee. De beurscommentator deelt een van zijn klassieke wijsheden voor beleggers. Hoe kijkt hij tegen obligaties aan?
Kijk de hele uitzending nu terug!

Het RTL Z Beursspel
In het RTL Z Beurspel handel je met een fictief startkapitaal van een ton in diverse beleggingsproducten op de beurs. De deelnemer die aan het einde van de speelperiode het hoogste rendement heeft behaalt wint deze bijzondere prijs.
Het RTL Z Beursspel is een samenwerking met ING Sprinters.