Wat voor gevolgen heeft een eventuele handelsoorlog tussen de Verenigde Staten en China voor de Nederlandse economie? Ziet minister Wopke Hoekstra gevaren of kan Nederland juist profiteren? We vragen het de minister van Financiën in ons wekelijkse gesprek.
Behalve de over en weer vliegende handelssancties tussen beide wereldmachten ondervraagt Frits Wester Hoekstra ook over de BelastingTelefoon. De service van de hulplijn voor wie vragen heeft over belastingen is nog steeds ondermaats, concludeert de Consumentenbond na onderzoek.
- Ook aandacht voor Frankrijk, dat voor het eerst in tien jaar aan de EU-begrotingsnorm voldoet, en Italië, dat die eis niet haalt.
- En gaat het kabinet mkb'ers tegemoet komen die vinden dat ze 'worden gestraft' met onnodige regels en belastingen.
Het gesprek begint om 15.15 uur: