Slachtoffer Nice overlijdt in ziekenhuis aan verwondingen

Het aantal doden van de bloederige aanslag in Nice is opgelopen tot 86. Een man die nog in het ziekenhuis lag, is ruim een maand na de terreurdaad aan zijn verwondingen overleden.
Dat liet de Franse staatssecretaris voor Slachtofferhulp, Juliette Méadel, vandaag weten. De man, wiens naam niet bekend is gemaakt, laat een vrouw en twee kinderen achter.
Levensgevaar
Er liggen nog altijd meerdere slachtoffers van de aanslag in het ziekenhuis. Twee weken geleden meldden de lokale krant Nice Matin dat drie mensen in levensgevaar verkeren.
Meer dan 400 mensen raakten op 14 juli op de Promenade Des Anglais gewond, toen een 31-jarige Tunesiër met een vrachtwagen op hen inreed. Onder de slachtoffers zaten veel toeristen, eenderde was moslim.
Lees verder op rtlnieuws.nl
- Deze mensen stierven in Nice
- Bijna helft van slachtoffers Nice buitenlands, eenderde was moslim
- Franck klampte zich vast aan vrachtwagen Nice: 'Was bereid te sterven'