Duncan Laurence kan er nog niet bij dat hij het Eurovisiesongfestival heeft gewonnen. Dat liet hij zondag weten op Instagram, vlak voor de terugreis naar Nederland.
"Geen woorden kunnen dit gevoel beschrijven"
"Ik kan nog steeds niet geloven wat er gisteravond is gebeurd", schreef Duncan bij een foto van zichzelf op een afterparty van het songfestival. "Geen woorden kunnen dit gevoel beschrijven."

Lees meer:
Duncan Laurence terug in Nederland
Toch probeerde de 25-jarige Arcade-zanger het. "Geëerd, opgewonden, gezegend en vooral trots op mijn hele team." Duncan deelde ook een foto waarop hij met de hele Nederlandse delegatie én de songfestivalbokaal staat. "We hebben het geflikt jongens!"
Duncan vliegt zondagmiddag terug naar Nederland. Aan het einde van de middag wordt hij op Schiphol verwacht.

Ook leuk:
Zwaaien alsof je leven ervan afhangt: Spaanse Miki gaat viral